Taśmy transportujące, masz z nimi kłopot?

5 lutego 2021

< Aktualności

Taśmy transportujące

Masz kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt przenośników, czyli jednocześnie tyle samo taśm transportujących?

 

Chciałbyś mieć pewność, że wszystkie działają tak jak trzeba, a w razie problemów masz zaufany serwis, który przyjedzie, sprawdzi, naprawi?

Serwis, który zna Twoje przenośniki, taśmy od podszewki. Nie musisz za każdym razem tłumaczyć co i jak. Masz do nich zaufanie i wiesz, że prace będą przeprowadzone na najwyższym poziomie.

 

Jest taka możliwość!

 

Nasz serwis techniki napędowej zajmie się Twoimi przenośnikami i taśmami transportującymi.

 

Jak działamy?

 

Przeprowadzamy inwentaryzację linii produkcyjnej.

 

Pozwala nam to na przygotowanie zestawienia wszystkich taśm wraz z ich pełną specyfikacją (wymiar, typ, dodatkowe wyposażenie taśmy itd.). W kolejnym kroku nadajemy kody poszczególnym transporterom, na których znajduje się konkretna taśma (tabliczka znamionowa) i nanosimy je na layout hali.

 

Co dalej?

 

Wymiana taśmy transportującej.

 

W takim przypadku z tabliczki znamionowej przenośnika, na którym trzeba wymienić taśmę, pracownik utrzymania ruchu odczytuje kod i wysyła go do dedykowanej osoby w naszym zespole techniki napędowej.

Nasi serwisanci otrzymując kod, wiedzą już jaką taśmę mają wykonać.

Rusza produkcja. Taśma gotowa, przyjeżdża serwis i montuje taśmę na przenośniku.

 

Co Ci to daje?

 

Oszczędzasz w głównej mierze czas, na szukanie dokładnej specyfikacji taśmy, wysyłanie zapytania, oczekiwanie na ofertę i realizację zamówienia.  Wszystko realizujesz bez angażowania swoich pracowników, którzy mogą zająć się innymi, pilnymi tematami.

 

 

Ale to nie wszytsko.

 

Masz wrażenie, że taśmy na przenośnikach nie pracują tak jak trzeba, ale Twoi pracownicy po prostu nie mają czasu na przegląd każdego przenośnika, bo jest tyle różnych innych, pilnych rzeczy do zrobienia. Może zainteresują Cię

 

przeglądy i modernizacje przenośników taśmowych.

 

Regularnie przeprowadzamy przeglądy przenośników. Sprawdzamy, czy któryś z elementów wymaga wymiany, modyfikacji. Proponujemy zmiany, które mogą przynieść korzyści w funkcjonowaniu samej taśmy, jak i całego urządzenia.
Wyceniamy elementy, zaproponowane rozwiązania, a po akceptacji przystępujemy do wymiany.

 

Teraz policz, ile tematów możesz oddelegować. Ile czasu w ten sposób jesteś w stanie zaoszczędzić.

Dodatkowo będziesz mieć pewność,  że Twoje przenośniki, taśmy transportujące są pod opieką najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.