UKŁAD HYDRAULICZNY I JEGO MODERNIZACJA

<

układ hydrauliczny

Serwis hydrauliki siłowej

 

Nasz serwis hydrauliki siłowej to nie tylko badanie klasy czystości oleju hydraulicznego, jego wymiana i filtracja, diagnostyka układów hydraulicznych pod względem ciśnienia, przepływu czy temperatury, ale także podejmujemy się wymagających modernizacji całych maszyn, układów hydraulicznych.

 

Parametry wyjściowe układu hydraulicznego

 

Nasza ostatnia realizacja jest tego najlepszym przykładem. Wykonaliśmy modernizację, a raczej budowę od zera układu hydraulicznego wraz ze sterowaniem napędu kokilarki.

 

Była to bardzo wymagająca realizacja ze względu na ciężkie warunki pracy układu, a także posiadanie znikomych informacji o parametrach pracy maszyny.  Wszelkie założenia wstępne weryfikowane były podczas uruchomień i na bieżąco modyfikowane.

 

Po nitce do kłębka, czyli jak powstał nowy układ hydrauliczny

 

Nasza praca polegała na zbudowaniu od zera układu hydraulicznego wraz ze sterowaniem napędu kokilarki.

 

Cały układ został oparty o zmienno wydatkową pompę oraz zmienno chłonnościowy silnik. Z kolei sterowanie siłą docisku wykonane zostało w oparciu o technikę proporcjonalną. Dodatkowo zastosowano połączenia, które umożliwiły płynną regulację obrotów kokilarki jak i dostosowanie do aktualnych potrzeb.

 

Jeżeli szukasz specjalistów w zakresie hydrauliki siłowej

Galeria realizacji