Przenośnik taśmowy w wersji ECONOMY

8 lutego 2022

< Aktualności

Przenośnik taśmowy w wersji ECONOMY

Dlaczego przenośnik taśmowy w wersji ECONOMY?

 

Na rynku obserwujemy spory ruch w zakresie wprowadzania do zakładów produkcyjnych szeroko rozumianej automatyzacji. Samodzielne roboty, czy roboty współpracujące już nikogo nie dziwią.  Sami jako firma stawiające na innowacyjne rozwiązania wdrażamy takie rozwiązania u naszych klientów.

Jednak pomimo bardzo zaawansowanych technologii, nasi klienci potrzebują również prostych rozwiązań, które są nieodzowne w całym procesie produkcji.

Właśnie takim elementem są przenośniki taśmowe w wersji ECONOMY.

 

Do czego można wykorzystać przenośnik  taśmowy ECONOMY

 

Przenośnik taśmowy jest najczęściej wybieranym przenośnikiem spośród wszystkich rozwiązań z naszej ofercie. Wynika to bardzo często z faktu, że jest to na tyle uniwersalne rozwiązanie i znajdzie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Zadaniem prostego przenośnika taśmowego jest przeniesienie w linii prostej elementu z punktu A do punktu B.  Nasze rozwiązanie w postaci prostego przenośnika ECONOMY, pozwala zrealizować właśnie taki proces.

To, co istotne, na co zwracamy uwagę to jakość wykonania i czas realizacji. Podzespoły przenośnika budowane są w oparciu o elementy znanych producentów takie, które już od dawna sprawdzają się w budowanych przez nas maszynach i urządzeniach.

Znając specyfikę pracy w zakładach produkcyjnych, wiemy, że w przypadku relokacji maszyn, wprowadzaniu nowego lub modernizacji istniejące procesu produkcyjnego liczy się czas. Klienci nie mogą czekać na dostawę prostego rozwiązania. To zmobilizowało nas zarówno do zoptymalizowania procesu ofertowania, konstruowania jak i samej budowy przenośnika. Działania te pozwoli nam uzyskać termin, który jest akceptowalny przy dostawie prostych przenośników taśmowych.

 

Budowa  przenośnika taśmowego w wersji ECONOMY

 

Przenośnik taśmowy w wersji ECONOMY, jest stosunkowo prostym rozwiązaniem. Po analizie potrzeb naszych klientów w zakresie tego typu rozwiązań wiemy, że dla nich istotna jest jakość wykonania oraz czas dostawy. Chcąc spełnić właśnie te oczekiwania inwestorów, nasze przenośniki ECONOMY projektujemy i budujemy w oparciu o następujące parametry:

 

WYMIAR:

  • długość: 1.0 – 9m
  • szerokość: 0.2 – 1m
  • wysokość: 0.5-1.5m

 

PRĘDKOŚĆ STAŁA:

4.8 m/min, 6.5 m/min, 7.9 m/min, 9.6 m/min, 13.0 m/min, 15.5 m/min, 19.5 m/min, 26.0 m/mi lub jako dodatkowa opcja prędkość regulowana

 

NOŚNOŚĆ:

5kg/mb

 

TAŚMA TRANSPORTUJĄCA:

PCV lub TPU

 

Każdy przenośnik taśmowy ECONOMY w wersji podstawowej wyposażony jest w funkcję START/STOP. Cały układ pozwala na płynny rozruch urządzenie, a także zabezpiecza go przez przeciążeniem, czy zatarciem.

Nasze przenośniki możemy z łatwością modyfikować, jeżeli klient posiada dodatkowe wymagania. Możemy rozbudować go o dodatkowe elementy np. automatyki przemysłowej.