Przemysłowe urządzenia chłodnicze, jak o nie dbać?

13 lipca 2021

< Aktualności

Przemysłowe urządzenia chłodnicze

Serwis schładzarek w szafach sterujących. 

 

Nasz serwis przemysłowych urządzeń chłodniczych w ramach swojej działalności prowadzi również serwis schładzarek szaf elektrycznych takich producentów jak Rittal, TEXA, Kelvin.

 

Jako niezawodny  i sprawny serwis posiadamy odpowiednie kompetencje i wiedzę techniczną, aby odpowiedzieć na wymagania klienta. Posiadamy uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektrycznych oraz do pracy  z czynnikami chłodniczymi (F-Gaz). 

 

Poprawna praca schładzarek przemysłowych jest niezwykle ważna dla całego procesu produkcyjnego. Przegrzanie urządzeń elektrycznych umieszczonych w szafach sterowniczych może doprowadzić do zatrzymania linii produkcyjnych generując jednocześnie ogromne koszty dla przedsiębiorstwa. 

 

Dlatego tak ważna jest regularna konserwacja urządzeń chłodniczych, która przyczynia się do:  

  • większej żywotności urządzenia, 
  • mniejszego  zużycie energii, 
  • zmniejszenia ryzyka zatrzymania produkcji. 

 

Przeprowadzenie serwisu schładzarek przed i po sezonie letnim gwarantuje maksymalną wydajność urządzeń i ich niezawodność. 

 

Jedną z naszych ostatnich realizacji był przegląd 22 schładzarek szafowych u jednego z naszych klientów. Wszystkie urządzenia zostały oczyszczone i sprawdzone pod kątem prawidłowego działania. Dodatkowo do każdego urządzenia został sporządzony protokół z prac, w którym użytkownik otrzymuje dokładne informacje jakie prace zostały wykonane.  

 

Właściwie i regularnie przeprowadzany serwis takich urządzeń zmniejsza ryzyko ich awarii, co  w konsekwencji pozwala uniknąć przestojów linii produkcyjnych wynikających z przegrzania się elementów elektrycznych umieszczonych w szafach sterowniczych, a to realnie przekłada się na oszczędności przedsiębiorstwa. 

 

Jeżeli szukasz doświadczonego serwisu, z właściwymi uprawnieniami w zakresie przemysłowych urządzeń chłodniczych,