Zasilacze hydrauliczne

Zasilacze hydrauliczne
 

Na Państwa potrzeby jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać:

  • Serie zasilaczy (napędów) opartych na pompach zębatych pracujących na ciśnieniach do poziomu 25MPa, pozwalających na osiągnięcie wydajności do 140 l/min z jednej sekcji. Praktyczne rozwiązanie, doskonale zoptymalizowane pod względem kosztów oraz serwisowania,
  • Serie zasilaczy (napędów) opartych na pompach łopatkowych pracujących na ciśnieniach do poziomu 32MPa pozwalających na osiągnięcie wydajności do 400 l/min. Rozwiązanie o maksymalnie zredukowanym poziomie hałasu podczas pracy, zarówno w wykonaniu o stałej,
    jak i zmiennej wydajności.
  • Serie zasilaczy (napędów) opartych na pompach wielotłoczkowych pracujących na ciśnieniach do poziomu 42MPa pozwalających na osiągnięcie wydajności do 500 l/min. Rozwiązanie o szerokiej gamie regulatorów i zaworów proporcjonalnych pozwala na budowę wysokoefektywnych układów hydraulicznych.

Zespół wysokiej klasy specjalistów przygotowuje spersonalizowany projekt oparty o indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Oferujemy zarówno dostosowanie się do istniejącego układu, jak i jego optymalizację lub przeprojektowanie.

Budowane zasilacze (napędy) uruchamiamy u Klienta, zapewniając ich kompleksowe wyposażenie we wszelkiego rodzaju armaturę oraz olej hydrauliczny, niezbędne do prawidłowej pracy całego układu.

Oferujemy szeroką gamę usług serwisowych w okresie trwania gwarancji,
jak i po jej zakończeniu.


 

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.