TURCK

Jesteśmy Autoryzownym Dystrybutorem firmy TURCK

Firma to jest jednym z największych na świecie producentów elementów automatyki przemysłowej o zasięgu globalnym. 
Posiadając ponad 13 000 produktów z dziedziny czujników, przemysłowych systemów komunikacyjnych oraz komponentów do aplikacji w strefach Ex, oferują pełną paletę produktów do automatyzacji produkcji i procesów przemysłowych. Innowacyjność i ludzie to czynniki, które na przestrzeni lat pozwoliły tej firmie ugruntować pozycję jednego z liderów na rynku automatyki przemysłowej, oferującego najnowocześniejsze rozwiązania i kompetentne wsparcie techniczne.

Misją Firmy TURCK jest: Dostarczać naszym Klientom najlepsze produkty – szybko, niezawodnie i stosownie do wymagań !

 

Modułu IMX - najnowsze rozwiązanie firmy TURCK

IMX12-CCM to prosty, montowany na szynę DIN moduł, który dzięki wbudowanym czujnikom kontroluje temperaturę, wilgotność i dystans do szafy i w razie przekroczenia ustawionych progów aktywuje przekaźniki alarmowe. To pozwala na szybką reakcję w typowych przypadkach utraty szczelności, nadmiernego wzrostu/spadku temperatury wewnątrz szafki czy niedomknięcia drzwi.

więcej »

Zostaliśmy Partnerem Handlowym firmy TURCK i BANNER

Firma TURCK oferuje szeroką paletę produktów do automatyzacji produkcji i procesów przemysłowych m in. różnego rodzaju czujniki, przemysłowe systemy komunikacji , komponenty do aplikacji w strefach Ex i wiele innych.

więcej »
Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.