Taconic

Nasza firma jest Dystrybutorem produktór firmy TACONIC

Taconic jest światowym liderem w przemyśle szkła powlekanego PTFE od 1961. Założona przez Lester’a T. Russell -  uznanego wynalazcy zastosowania PTFE do tkaniny szklanej. W ciągu ostatnich czterech dziesięcioleci, spółka poszerzyła swoją podstawową działalność obsługując znaczącą ilość rynków. Zakłady w Europie, Amerykach i Azji dostarczają klientom wysokiej jakości artykuły materiały i wielojęzyczne lokalne wsparcie sprzedaży.

Firma ta produkuje szeroki asortyment materiałów powlekanych, obejmujący tkaniny szklane powlekane PTFE(politetrafluoroetylen), Samoprzylepne Tac-Tapes, zaawansowane technologicznie pasy przenośnikowe, oraz tkaniny szklane powlekane silikonem.

Materiały te charakteryzujące się lekkością, trwałością, antyadhezyjnością, właściwościami dielektrycznymi i cieplnymi, z powłoką odporną na chemikalia świetnie nadają się do zastosowań w przemyśle spożywczym, branży opakowań plastikowych, produkcji tkanin, przemyśle chemicznym, sitodruku, petrochemicznym, lotniczym i dystrybucji.

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.