Rectus

Firma RECTUS Polska od ponad 15 lat wspiera rozwój rodzimego przemysłu poprzez dostawy komponentów z zakresu kontroli i sterowania mediów gazowych i płynnych, jak również kompleksowych rozwiązań inżynierskich w tym zakresie. 

Dzięki konsekwencji w działaniu, profesjonalnemu podejściu oraz zaangażowaniu, RECTUS Polska jest dziś liderem rynku w zakresie sprzedaży szybkozłączy do pneumatyki, hydrauliki i systemów chłodzenia, a także jednym z głównych dostawców elementów złącznych i zaworów w zakresie 0 – 4000 bar.

Oprócz produktów  markowanych RECTUS oraz RQS, firma w oparciu o umowy handlowe reprezentuje na rynku polskim kilku czołowych producentów zagranicznych takich jak: PNEUMAX, OMAL, ACL, M&M, TURBO, AKO, FASTER, TALKOB, DK-LOK, SERTO, O’BRIEN, TESCOM.  

Firma dysponuje bogatym zapleczem techniczno-szkoleniowym, w szczególności z zakresu szeroko pojętej pneumatyki i stosownym oprogramowaniem symulacyjno-projektowym, umożliwiającym doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. 

RECTUS Polska to również doskonale zorganizowane centrum dystrybucji, wyposażone w nowoczesny, zautomatyzowany system magazynowania, dzięki któremu jest w stanie sprawnie i szybko dostarczać produkty do swoich partnerów handlowych i kontrahentów na terenie całego kraju. 

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.