Emerson

Nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Emerson 

Firma Emerson z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Dywizja Emerson Automation Solutions wspiera klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Dywizja Emerson Commercial and Residential Solutions zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia i zdrowia, ochrony jakości produktów spożywczych oraz tworzenia zrównoważonej infrastruktury.

 

 

ASCO - nowy FRL serii 651

Przedstawiamy nowy FRL serii 651 ASCO Numatics, o najwyższym wskaźniku przepływu w stosunku do jego wielkości jaki można aktualnie znaleźć na rynku.

więcej »

Nowa seria zestawów przygotowania powietrza ASCO

ASCO Numatics przedstawia nową serię zespołów przygotowania powietrza filtr-regulator-smarownica (FRL).

Łatwy w instalacji FRL oferuje wysokie natężenie przepływu oraz szeroki zakres temperatur pracy dla układów przygotowania powietrza.

więcej »

Zawory procesowe ASCO Numatics

ASCO Numatics oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki procesowej dla szerokiego zakresu zastosowań z każdej branży przemysłu. W połączeniu z naszym doświadczeniem procesowym, rozwiązania te zapewniają niższe koszty eksploatacji i zwiększoną wydajność. Produkty ASCO Numatics obejmują ponad 50 000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, szeroki wybór układów przygotowania powietrza, zaworów i siłowników pneumatycznych.

więcej »
Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.