Jak poprawić efektywność pracy siłownika pneumatycznego?

CZY WIESZ JAK DOKŁADNIE USTAWIĆ AMORTYZACJĘ POŁOŻENIA KRAŃCOWEGO SIŁOWNIKA PNEUMATYCZNEGO, 
TAK ABY JEGO PRACA BYŁA EFEKTYWNA?

 

Większość pracowników utrzymania ruchu robi to na t.zw. „czuja”, na t.zw. „śrubokręt”, ale czy takie ustawienie daje nam pewność, że siłownik pracuje prawidłowo?

Mamy rozwiązanie, narzędzie, które pozwoli Ci na precyzyjne ustawienie amortyzacji siłownika pneumatycznego tak, aby jego praca była optymalna.

To małe, proste w obsłudze urządzenie przeznaczone jest dla siłowników pneumatycznych, które mają nastawną amortyzację oraz wbudowany magnes.Za pomocą koloru diody urządzenie sygnalizuje czy parametry siłownika są właściwie ustawione. Dodatkowo na telefonie możemy zainstalować aplikację, która nam szczegóły działania siłownika.

Dane do których będziemy mieć dostęp w aplikacji, pozwolą nam również sprawdzić czy zastosowany siłownik został dobrze dobrany czy np. nie został przewymiarowany i tym samym jego praca jest nieefektywna.

Właściwy dobór siłownika do aplikacji, odpowiednie ustawienie jego amortyzacji w dużym stopniu może wpłynąć na przedłużenie jego żywotności, a to z kolei jak wiadomo przekłada się na koszty – mniejsze koszty.

Pod poniższym linkiem krótka prezentacja działania tego małego, prostego, ale jakże użytecznego urządzenia:

https://www.aventics.com/pl/pl/pneumatics-shop/seria-cat-pro.816707

 

TWOI PRACOWNICY UTRZYMANIA RUCHU CIERPIĄ NA CHRONICZNY BRAK CZASU?

PRACUJĄ OD AWARII DO AWARII, NIE MAJĄ CZASU NA DZIAŁANIA, KTÓRE POZWOLĄ ZAPOBIEGAĆ AWARIOM W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIE CZASU?

 

Skontaktuj się z nami, przekaż nam ile i jakie masz siłowniki, przygotujemy ofertę, przyjedziemy i „zadbamy” o Twoje siłowniki.

Pamiętaj, że dobrze dobrany siłownik, odpowiednio ustawiona amortyzacja wydłuża jego żywotność czyli będzie generować mniejsze koszty oraz zaoszczędzi Twój cenny czas.

 
 
Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.