Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza firma Inter Trade Sp. z o.o. na podstawie umowy zawartej ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości z siedzibą w Chorzowie realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działanie 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospoarczej,  pt.: ” Wdrożenie innowacji procesowej w Centrum Technologii i Konstrukcji Maszyn w postaci elementów systemu B2E (zarządzanie produkcją wspomagane internetem rzeczy) i B2B z technologią współkreowania wartości„.


Opis i cel projektu:

Przedmiotem projektu jest realizacja inwestycji początkowej polegającej na wdrożeniu w Centrum Technologii i Konstrukcji Maszyn innowacji procesowej w postaci systemu informatycznego w typie B2E (zarządzanie produkcją wspomagane internetem rzeczy) oraz moduł technologii współkreowania wartości systemu B2B.

Celem projektu jest wdrożenie w firmie Inter Trade innowacji procesowej oraz nietechnologicznej innowacji marketingowej i organizacyjnej, która przyczyni się do zdynamizowania rozwoju działalności związanej z technologiami konstrukcji budowy maszyn.

Okres realizacji projektu: 01.06.2017 – 10.04.2019 r.

 

Wartość dofinansowania: 171 135,85

Całkowita wartość projektu:  590 034,02

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.