Seria 653 - nowa gama produktów do przygotowania powietrza

14/08/2018
asco-przygotowanie-powietrza.jpg

Firma Emerson wprowadziła na rynek nową serię produktów do przygotowywania powietrza ASCO NumaticsTM serii 653.

Seria ta zapewnia duże natężenie przepływu w stosunku do swoich gabarytów co umożliwia klientom zasilanie wielu produktów z tego samego filtro-regulatora lub smarownicy (FRL).
Pozwala  również na obniżenie spadków ciśnienia w całym układzie. W konsekwencji  przekłada się to    na redukcję kosztów oraz zmniejszenie zapotrzebowania na energię. 

Dzięki najwyższym w branży właściwościom przepływu w odniesieniu do ich wielkości, układy przygotowania powietrza ASCO NumaticsTM serii 653 doskonale sprawdzą się we wszystkich zastosowaniach wymagających dużej ilości powietrza lub w zastosowaniach z ograniczoną przestrzenią. Dodatkową zaletą jest możliwość stosowania ich w dużym zakresie temperatur (-40°C do 80°C), a także w miejscach gdzie wymagane są certyfikaty ATEX i CUTR, czyli można je wykorzystywać w środowiskach o trudnych warunkach oraz zastosowaniach takich jak pilotowanie zaworów w przemyśle procesowym. Modułowe produkty do przygotowywania powietrza posiadają solidną budowę, łatwo się je składa, montuje i umieszcza w odpowiednim położeniu. 

Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć pod poniższym linkiem, a także u naszych Doradców Technicznych.

   >>> BROSZURA<<<


 

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.