Czujniki zbliżeniowe GO™ Switch

29/05/2017
topworx-emerson.png

Certyfikowane do stref zagrożonych wybuchem
Czujniki zbliżeniowe dedykowane są do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem / iskrzeniem, oraz strefach potencjalnie zagrożonych wybuchem, takich jak: IECEx, ATEX, CUTR, InMetro, UL, CSA, JIS, KOSHA i NEPSI

Produkty ogólnego zastosowania
Czujniki zbliżeniowe GO™ Switch to produkty najwyższej jakości. Produkty te idealnie nadają się do stosowania w wielu branżach, takich jak: branża automotive, branża morska, wojsko, branża produkcyjna, parki rozrywki, gry czy też ciężki sprzęt.

Kwalifikowane do pracy w elektrowniach jądrowych
Zakwalifikowane i przetestowane w celu spełnienia wymagań AP1000, IEEE RCC-E Candu KHNP, TBE / KBE oraz pozostałych globalnych wymagań w zakresie energii jądrowej. Zaprojektowane również z myślą o długowiecznej niezawodności w małych aplikacjach użytkowych.

Ekstremalna temperatura (wysoka i niska) 
Przystosowane do pracy w środowiskach, które cechują się ciągłą wysoką temperaturą, która sięgać może aż do 204° C. Szczególnie przydatne w turbinach parowych, jak również w kotłach, suszarkach, przy obróbce stali i odlewaniu aluminium. Czujniki marki TopWorxTM mogą również pracować w skrajnie niskich temperaturach otoczenia w temperaturze od -60° C.

Zatapialne 
Dostępne również z łącznikami podwodnymi do ciągłego zanurzania. Czujniki zbliżeniowe GO™ Switch są zatapialne do głębokości 7,010 m / 23 000 stóp i zapewniają bezproblemowe wykrywanie położenia w zastosowaniach, takich jak platformy wiertnicze, bramy zaporowe, statki, wykrywanie położenia sworzni, obszary utylizacji ścieków oraz monitorowania pozycji zaworów znajdujących się
i pracujących pod wodą. 

Opcja na wysokie ciśnienie 
Dostępne są również z opcją do pracy na wysokie ciśnienie sięgające aż do 960 bar. Aplikacja typowa dla siłowników hydraulicznych oraz pneumatycznych. 

 

Skonfiguruj swoje czujniki zbliżeniowe, tutaj.

W celu uzyskania kart katalogowych oraz broszur, kliknij tutaj.

W celu uzyskania certyfikatów, kliknij  tutaj.

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.