ASCO - nowy FRL serii 651

21/10/2016
651-002.jpg

Emerson zaprezentował nowy FRL serii 651 od firmy ASCO Numatics.

Nowa linia FRL’i, poszerza gamę produktów do przygotowania powietrza o wysokim wskaźniku natężenia przepływu i obejmuje produkty o rozmiarach portów G 1/8 oraz G 1/4. 

Co wyróżnia ten produkt:

"Nowe FRL’e serii 651 wymagają mniej miejsca i są zaprojektowane tak, aby można je było zmieścić w kompaktowych aplikacjach i urządzeniach, które wymagają dużego zapotrzebowania na sprężone powietrze", powiedział Enrique Pelayo, European Product Marketing Manager.

"Wraz z najwyższym wskaźnikiem przepływu dostępnym na rynku w stosunku do ich wielkości, te wszechstronne produkty przygotowania powietrza idealnie nadają się do zastosowań w przemyśle opakowaniowym oraz  pozostałych aplikacjach w których występuje ograniczona przestrzeń." 

Seria 651 może pracować w wysokich i niskich temperaturach (od -40° C do 80° C) co umożliwia ich wykorzystanie w aplikacjach w szerokim zakresie branż, w tym również w trudnych warunkach środowiskowych.

Nowe produkty przygotowania powietrza serii 651 od ASCO Numatics posiadają solidną konstrukcję i są łatwe w montażu oraz instalacji. Przednie, nisko-profilowe manometry są łatwe do odczytu i cechują się unikalnością w produktach tego typu dostępnych na rynku. 

Aby uzyskać więcej informcji zachęcamy do Kontaktu.

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.