Fitro-reduktor ze stali nierdzewnej

08/07/2016
asco-filtro-regulator.jpg

Firma ASCO wprowadza do swojej oferty nowy kompaktowy filtro-regulator ze stali nierdzewnej jako uzupełnienie swojej szerokiej oferty urządzeń do przygotowania powietrza.

Ze swoim najwyższym wskaźnikiem przepływu na rynku oraz niewielkim gabarytom, filtro-regulator ze stali nierdzewnej idealnie nadaje się do przygotowania powietrza roboczego sterującego pracą siłowników. Produkt ten jest idealny również gdy wymagane jest kompaktowe rozwiązanie, bez narażania na zmienną prędkość siłownika.

Dobrze sprawdza się również w trudnych warunkach środowiskowych, takich jak warunki morskie, platformy wiertnicze (wydobycie ropy i  gazu ziemnego). Ma również szerokie zastosowanie w energetyce.

Cechuje go doskonałe podwojone natężenie przepływu w porównaniu do dostępnej na rynku oferty konkurencji. Jest to możliwe dzięki zoptymalizowanej ścieżce przepływu oraz  wzmocnionej konstrukcji membrany wewnętrznej, co również zwiększa trwałość tego produktu, szczególnie w połączeniu z materiałami konstrukcyjnymi o wysokiej jakości. Produkt ten dostępny jest również z certyfikatami: SSFR. ATEX 2014/34 / UE, CUTR oraz SIL.

Rozwiązanie to dostępne jest w rozmiarach ¼" (wersja nie kompaktowa dostępna jest również w rozmiarach ¼" oraz ½").
 

 

Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.