Zostaliśmy Partnerem Handlowym firmy TURCK i BANNER

16/03/2015
automatyka turck
Firma TURCK oferuje szeroką paletę produktów do automatyzacji produkcji i procesów przemysłowych m in. różnego rodzaju czujniki, przemysłowe systemy komunikacji , komponenty do aplikacji w strefach Ex i wiele innych.

Natomiast firma BANNER jest  uznanym w świecie, czołowym specjalistą w produkcji czujników ultradźwiękowych , systemów kontrolnych i pomiarowych, systemów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń oraz systemów oświetleniowych LED.

Firmy TURCK i BANNER działają wspólnie na rynku już od wielu lat, razem stworzyły zgrany zespół dysponujący podwójną siłą i kompetencją techniczną. Ta strategia pozwala zaoferować klientom najszerszą na rynku paletę produktów.  Niezależnie od tego jaki przedmiot lub materiał należy wykryć, zbadać, bądź jakie wymagania zostały postawione w automatyzacji danego procesu – firmy TURCK i BANNER oferują dla każdej aplikacji nie tylko odpowiedni produkt, ale również indywidualne i optymalne rozwiązanie problemów.Pełny przegląd asortymentu firm TURCK i BANNER znajdą Państwo na poniższych stronach internetowych:www.turck.pl, www.bannerengineering.com
 
 
Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.