Aktualności

Zamgławianie jako skuteczna metoda dezynfekcji.

W jaki sposób zabezpieczyć miejsca pracy, hotel, przedszkole, szkołę, instytucje publiczne w obliczu COVID-19?

Właściciele tych instytucji szukają skutecznej, ale również bezpiecznej metody dezynfekcji pomieszczeń.

Jedną z nich, która aktualnie zyskuje na popularności, jest zamgławianie. Ten sposób dezynfekcji działa niszcząco na wirusy, bakterie i grzyby.

więcej »

Jak zidentyfikować osoby z podwyższoną temperaturą?

Pytanie, z którym aktualnie boryka się niejeden pracodawca, menager. Począwszy od sklepu, restauracji, hotelu a kończąc na zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych itp. 

Jednym z symptomów zakażenia COVID 19 jest podwyższona temperatura ciała, dlatego tak istotne jest jej sprawdzanie w miejscach, gdzie przebywa więcej osób, pracowników.  

Warto zatem zastanowić się, w jaki sposób ją mierzyć.

                                     Tradycyjnie za pomocą ręcznego termometru bezdotykowego, czy może efektywniej przy użyciu bezdotykowego systemu do pomiaru temperatury ciała?

więcej »

SMC - najnowsza seria zaworów VP#17

Najnowsza seria zaworów VP#17 firmy SMC uzupełnia portfolio produktowe 3-drogowych elektrozaworów odcinających montowanych w zespołach przygotowania powietrza FRL...

więcej »

Ultra szybkie kleje serwisowe

Nowe możliowści!

Kleje do szybkich napraw, które powinny być na wyposażeniu skrzynki narzędziowej każdego mechanika. Przydatne prawie we wszytskich aplikacjach.........

więcej »

Czujniki zbliżeniowe GO™ Switch

Czujniki zbliżeniowe GO™ Switch dedykowane są do zastosowań w atmosferach zagrożonych wybuchem, środowiskach pracy cechujących się wysoką temperaturą, a także pod wodą oraz we wszystkich innych miejscach. Umożliwiają one zarządzanie procesami oraz precyzyjną kontrolę w najbardziej wymagających warunkach przy jednoczesnym zapewnieniu jeszcze większej niezawodności oraz oszczędności kosztów.

więcej »

Nowość w ofercie - STAHLWILLE

Poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty światowego lidera w zakresie narzędzi dynamometrycznych oraz wielu nowoczesnych rozwiązań narzędzi specjalistycznych jakim jest STAHLWILLE

więcej »

Modułu IMX - najnowsze rozwiązanie firmy TURCK

IMX12-CCM to prosty, montowany na szynę DIN moduł, który dzięki wbudowanym czujnikom kontroluje temperaturę, wilgotność i dystans do szafy i w razie przekroczenia ustawionych progów aktywuje przekaźniki alarmowe. To pozwala na szybką reakcję w typowych przypadkach utraty szczelności, nadmiernego wzrostu/spadku temperatury wewnątrz szafki czy niedomknięcia drzwi.

więcej »

ZMIANA ADRESU MAGAZYNU

      Od 24.10.2016 zmianie uległ adres naszego Magazynu.

      Aktualny adres:

                           Inter Trade Sp. z o.o.

                            ul. Junacka 7

                            43-502 Czechowice-Dziedzice.

       Prosimy o kierowanie wszystkich przesyłek na powyższy adres.

więcej »

ASCO - nowy FRL serii 651

Przedstawiamy nowy FRL serii 651 ASCO Numatics, o najwyższym wskaźniku przepływu w stosunku do jego wielkości jaki można aktualnie znaleźć na rynku.

więcej »

Fitro-reduktor ze stali nierdzewnej

Firma ASCO wprowadza do swojej oferty nowy kompaktowy filtro-regulator ze stali nierdzewnej jako uzupełnienie swojej szerokiej oferty urządzeń do przygotowania powietrza. 

więcej »
Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.